Hakkımda

Neşe Yıldız

1967 Iğdır doğumlum. GÜ iktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi ve ANAÜ Sosyal Hizmet Uzmanlığı mezunuyum. Finans sektöründe çeşitli bölümlerde farklı pozisyonlarda hizmet ettim.

2004 yılında spiritüel konulara ilgi duydum ve Reiki, Otohipnoz, Temel Hipnoz, Nefes, EFT ( Emotional Freedom Techniques), Koçluk Becerileri Eğitimi, Şamanik Şifa, Aura okuma eğitimleri aldım. 11.inci kuşak Usui Reiki Üstadı olduktan sonraki süreçte bireysel danışmanlık yanında bazı internet sitelerinde bilgi birikimimi yazılarım aracılığıyla paylaşmaktayım.

2006 yılında kendim deneyimledim ve sonrasında danışanlarıma daha fazla yardımcı olacağına gönülden inandığım için, 2011 yılında Diba Ayten Yılmaz’dan Profesyonel Geçmiş Yaşam- Regresyon danışmanı eğitimi aldım. 2011-2012 yıllarında “İçindeki Şifacı –Şamanı İyileştirmek”, “Dünya Dışı Varoluşlar”, 2013 yıllında “Çocuklarla Regresyon” adlı ileri düzey regresyon çalışması eğitimleri aldım.

Bu alanda kendimi daha fazla geliştirmek amacıyla Regresyon Terpistleri Birliği’nin başkanı Hans TenDam ’dan Ana meselenin keşfi ve dönüştürülmesi, Marion Boon’dan Entegrasyon seansları, Andy Tomlinson Eklenti Enerji Temizliği (Advanced Energy Techniques) Anita Groenendijk kas testi ile regresyon çalışması eğitimleri ve 4.5.6 Dünya Regresyon Terapisi Kongresi katıldım ve eğitimler aldım.

Sevgi ve Şükranlarımla,

http://www.earth-association.org/regression_therapist_in/turkey/ankara-6683-nese-yildiz.html

http://www.spiritual-regression-therapy-association.com/therapists/nese-yildiz.html