Yazılar

Neşe Yıldız

1967 Iğdır doğumlum. GÜ İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi ve ANAÜ Sosyal Hizmet Uzmanlığını bitirdim. Finans sektöründe çeşitli bölümlerde farklı pozisyonlarda hizmet ettim.2004 yılında spiritüel konulara ilgi duydum ve Reiki, Otohipnoz, Temel Hipnoz, Nefes, EFT ( Emotional Freedom Techniques), Koçluk Becerileri Eğitimi, Aura okuma ve şamanik şifa eğitimleri aldım. 11.inci kuşak Usui Reiki Üstadı olduktan sonraki süreçte bireysel danışmanlık yanında bazı internet sitelerinde bilgi birikimimi yazılarım aracılığıyla paylaşmaktayım.

2006 yılında regresyona ilgi duydum ve kendim deneyimledim.Sonrasında danışanlarıma daha fazla yardımcı olacağına gönülden inandığım için, 2011 yılında Diba Ayten Yılmaz’dan Regresyon Terapistliği Eğitimi aldım. Geçmiş Yaşam, Şimdiki Yaşam, Anne Karnı, Dünya Dışı Varoluşlar çalışma alanlarım.

Bu alanda kendimi daha fazla geliştirmek amacıyla Regresyon Terpistleri Birliği’nin başkanı Hans TenDam ’dan Ana meselenin keşfi ve dönüştürülmesi, Marion Boon’dan Entegrasyon seansları, Andy Tomlinson Eklenti Enerji Temizliği (Advanced Energy Techniques) eğitimlerine ve 4.5.6. Dünya Regresyon Terapisi Kongrelerine çeşitli ülkelerde katılıp eğitimler aldım.

Danışmanlık görevimin yanı sıra seminerler vermeye başladım.

Sevgi ve Şükranlarımla,

http://www.earth-association.org/regression_therapist_in/turkey/ankara-6683-nese-yildiz.html

http://www.spiritual-regression-therapy-association.com/therapists/nese-yildiz.html